ČSOP - Arboristická akademie, p. s., Strana 5

Webová stránka značky: ČSOP - Arboristická akademie, p. s.

ČSOP Arboristická akademie je pobočným spolkem Českého svazu ochránců přírody. Jsme nezisková organizace zaměřená na komplexní vzdělávací a osvětovou činnost v oboru péče o dřeviny v mimolesním prostředí (arboristika).
 
Naším cílem je poskytovat kvalitní teoretické i praktické vzdělávání pro profesionální pracovníky i pro začínající zájemce. Vzdělávání probíhá v příjemných prostorech, s erudovanými lektory a za rozumnou cenu.
 
Praktické kurzy jsou koncipované jako příprava pro oborovou certifikaci (Český certifikovaný arborista, European Tree Worker). Teoretické kurzy slouží jako nástroj zvyšování kvalifikace pro projektanty, správce zeleně, orgány ochrany přírody i arboristy - stromolezce. Nedílnou součástí jsou i "školení na míru", nabízená profesionálním zájemcům (společnostem, firmám, úřadům). Cílem je nabídnout provázaný systém celoživotního vzdělávání pro všechny zájemce o obor.
 
Mimo jednotlivých kurzů jsou připravovány semináře, workshopy a konference vždy s ucelenými aktuálními tématy a vystoupením předních odborníků na danou problematiku.

Podporou našich vzdělávacích akcí se současně podílíte i na naší osvětové činnosti, kam patří:

  • publikační činnost,
  • přednášky pro veřejnost,
  • projekty mezinárodní spolupráce.


Věříme, že budete spokojeni.

Cena

20042350
120042350
57 položek celkem
Certification exam: VETcert – Consulting Level
Certifikace
+ další
Kód: 58/VET2
Certification exam VETcert – Practising Level
Certifikace
+ další
Kód: 52/VET2
Přípravný kurz k certifikaci ETW (European Tree Worker)
15 730 Kč

Smyslem kurzu je seznámit účastníky s náplní certifikace, jasně definovat pravidla jednotlivých částí zkoušky a vstupní podmínky certifikací. Přípravný kurz lze využít jak pro...

+ další
Kód: 205/KOS3
pexels felix mittermeier 1080401
15 730 Kč

Obsahem kurzu jsou tematické oblasti, související s náplní certifikačních zkoušek VETcert Specialist, a je doporučen všem zájemcům o tento typ kvalifikačního prověření.

+ další
Kód: 232/SLA2
Kurzy na objednávku - ve firmách, na úřadech Kód: 224

Stránka 5 z 5 - 57 položek celkem