Externí zdroje financování, výběrová řízení, činnost TDI - Jan Forejt a Petr Cejnar

1 000 Kč 826,45 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Editovaný webinář na VIMEO.com:

Externí zdroje financování, výběrová řízení, činnost TDI - Jan Forejt a Petr Cejnar

Webinář, který si právě prohlížíte již proběhl a my Vám nabízíme možnost si ho shlédnout ze záznamu. Jakmile od Vás obdržíme platbu, tak Vám zašleme kód, který Vám umožní si webinář pustit v rozhraní portálu VIMEO a to na níže uvedeném odkazu. Přesný postup zadání kódu a spuštění Vám pošleme spolu s kódem.

Veškeré webináře, které nabízíme v on-line verzi, posléze editujeme. Znamená to, že je upravujeme tak, aby byly nabídnuty bez přestávek, jen v čistém čase přednášek. Výhodou je, že si je můžete pustit kdykoliv, kdy máte čas a náladu na vzdělávání v arboristice. Také je editovaná verze levnější, než verze on-line. Video je možné shlédnout maximálně 30 dnů po jeho spuštění.

Program WEBináře:

Činnost technického dozoru investora.

Obsah WEBinář:

V přednášce budete seznámeni s obecnými i konkrétními postupy a přístupy při výkonu kontrolní činnosti u realizace různých typů zakázek v oblasti zakládání a údržby zeleně. Probereme hlavní okruhy témat kterých se práce TDI dotýká (předrealizační příprava, předání staveniště, kácení stromů, ošetřování stromů a výsadby stromů). Lektor Vás seznámí se svými zkušenostmi, poznatky a doporučením jak postupovat při řešetní problémů při realizaci a při přebírání prací, nejasností v projektové dokumentaci a v komunikaci se všemi možnými subjekty. Dále potom bude probíhat debata nad danou problematikou a nad fotodokumentací z již realizovaných akcí.

Datum konání přednášky = 19.3.2021

 

Výstup školení:

Potvrzení o absolvování školení - účastnický list, lze použít pro recertifikace všem certifikací. O účastnický list je třeba požádat na e-mailu: kancelar@arboristickaakademie.cz

 

Rozsah školení:

4 hodiny

 

Maximální počet osob:

 nedefinováno

Termín:

Lze shlédnout kdykoliv, ale maximálně do 30 dnů od prvního spuštění!!!

Místo shlédnutí videa:

VIMEO - Externí zdroje financování, výběrová řízení, činnost TDI - Jan Forejt a Petr Cejnar

Přednášející:

Ing. Jan Forejt
Petr Cejnar, DiS.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: