Zákaznická podpora:e-shop@arboristickaakademie.cz

Drevokazné huby - rozdelené na tri skupiny podĺa stupňa nebezpečnosti

Kód: 235
610 Kč 554,55 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drevokazné huby:

S radostou Vam predstavujeme novovydanu publikaciu – poznavaciu pomocku „Drevokazne huby“, ktora je preklad do slovenskeho jazyka z nemeckeho originalu, doplnena o preklad nazvov hub a hostitelov (nazvy stromov) do ceskeho jazyka.Tato publikacia je jednoduchou urcovacou pomockou, urcena pre arboristov, zahradnikov, kontrolorov stromov a znalcov. Vdaka jej sikovnemu formatu 8 x 12 cm si ju mozete kedykolvek zobrat so sebou aj pri praci v korune. Pocetne farebne fotografie a jednoduche vysvetlivky by Vam mali postacovat na urcenie 46 drevokaznych hub, ktore su v publikacii zobrazene.

S radostí Vám představujeme znovu vydanou publikaci - poznávací pomůcku "Dřevokazné houby", která je překladem z německého originálu do slovenského jazyka. Kniha je doplněna o překlad názvů hub a hostitelů (názvy stromů) do českého jazyka. Tato publikace je jednoduchou určovací pomůckou, určenou pro arboristy, zahradníky, kontrolory stromů a znalce. Díky jejímu šikovnému formátu 8 x 12 cm si ji můžete vzít kdykoliv s sebou i při práci v koruně. Početné barevné fotografie a jednoduché vysvětlivky by Vám měly stačit na určení 46 dřevokazných hub, zobrazených v publikaci.

Autoři: Brandstetter M., Müller-Riemenschneider K., Tomiczek C.

Překlad: Tomáš Fraňo

Editor: Eva Lalinská

Grafická úprava: Miroslav Zrubák

ISBN 978-80-972722-0-3

Vydavatel:  ISA Slovensko

Rok vydání: 2017

Pořadí vydání: 6.

Doplňkové parametry

Kategorie: Literatura - ostatní
Hmotnost: 0.136 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

ČSOP Arboristická akademie je pobočným spolkem Českého svazu ochránců přírody. Jsme nezisková organizace zaměřená na komplexní vzdělávací a osvětovou činnost v oboru péče o dřeviny v mimolesním prostředí (arboristika).
 
Naším cílem je poskytovat kvalitní teoretické i praktické vzdělávání pro profesionální pracovníky i pro začínající zájemce. Vzdělávání probíhá v příjemných prostorech, s erudovanými lektory a za rozumnou cenu.
 
Praktické kurzy jsou koncipované jako příprava pro oborovou certifikaci (Český certifikovaný arborista, European Tree Worker). Teoretické kurzy slouží jako nástroj zvyšování kvalifikace pro projektanty, správce zeleně, orgány ochrany přírody i arboristy - stromolezce. Nedílnou součástí jsou i "školení na míru", nabízená profesionálním zájemcům (společnostem, firmám, úřadům). Cílem je nabídnout provázaný systém celoživotního vzdělávání pro všechny zájemce o obor.
 
Mimo jednotlivých kurzů jsou připravovány semináře, workshopy a konference vždy s ucelenými aktuálními tématy a vystoupením předních odborníků na danou problematiku.

Podporou našich vzdělávacích akcí se současně podílíte i na naší osvětové činnosti, kam patří:

  • publikační činnost,
  • přednášky pro veřejnost,
  • projekty mezinárodní spolupráce.


Věříme, že budete spokojeni.