Zákaznická podpora:e-shop@arboristickaakademie.cz

Webinář Kácení stromů - teorie

Kód: 286
1 198 Kč 990,08 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Webinář Kácení stromů - teorie

 

Obsah školení:

Administrace kácení dřevin rostoucích v mimolesním prostředí je jedním z okruhů činnosti orgánu ochrany přírody, který často naráží na odpor a nepochopení veřejnosti či žadatelů. Školení zahrnuje jak seznámení s legislativním rámcem, tak i návody k základnímu posuzování stromů za účelem zhodnocení důvodů, vedoucích k rozhodnutí o jejich kácení. Školení je součástí Komplexního studia arboristiky, ale lze je absolvovat samostatně.

Program školení:

- analýza legislativního rámce kácení dřevin rostoucích mimo les (zákon č. 114/1992 Sb., vyhlášky č. 395/1992 Sb. A 189/2013 Sb.),

  včetně praktických zkušeností z implementace,

- režimy kácení

- zákon o ochraně přírody č. 114/1992 Sb. a metodika AOPK ČR

- diskuse hlavních oblastí negativních vlivů stromů na okolí, které mohou být důvodem ke kácení.

Rozsah školení:

Jednodenní teoretický webinář s praktickými ukázkami případových studií v prezentaci - jedná se o doplňkový termín školení komplexního studia.

Výstup školení:

Potvrzení o absolvování školení.- - účastnický list

Maximální počet osob:

 100

Termín:

Místo konání:

 www.zoom.us

 

Přednášející:

Ing. Jaroslav Kolařík, Ph. D.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

ČSOP Arboristická akademie je pobočným spolkem Českého svazu ochránců přírody. Jsme nezisková organizace zaměřená na komplexní vzdělávací a osvětovou činnost v oboru péče o dřeviny v mimolesním prostředí (arboristika).
 
Naším cílem je poskytovat kvalitní teoretické i praktické vzdělávání pro profesionální pracovníky i pro začínající zájemce. Vzdělávání probíhá v příjemných prostorech, s erudovanými lektory a za rozumnou cenu.
 
Praktické kurzy jsou koncipované jako příprava pro oborovou certifikaci (Český certifikovaný arborista, European Tree Worker). Teoretické kurzy slouží jako nástroj zvyšování kvalifikace pro projektanty, správce zeleně, orgány ochrany přírody i arboristy - stromolezce. Nedílnou součástí jsou i "školení na míru", nabízená profesionálním zájemcům (společnostem, firmám, úřadům). Cílem je nabídnout provázaný systém celoživotního vzdělávání pro všechny zájemce o obor.
 
Mimo jednotlivých kurzů jsou připravovány semináře, workshopy a konference vždy s ucelenými aktuálními tématy a vystoupením předních odborníků na danou problematiku.

Podporou našich vzdělávacích akcí se současně podílíte i na naší osvětové činnosti, kam patří:

  • publikační činnost,
  • přednášky pro veřejnost,
  • projekty mezinárodní spolupráce.


Věříme, že budete spokojeni.