Načítám...
  Zpět na výpis
Letní arboristická škola - LAŠK

- soubor webinářů zaměřený na aktuální témata v arboristice se závěrečným víkendem

Cena od s DPH:
1 198 Kč
Cena od bez DPH:
990 Kč
Cena s DPH:
1 198 Kč
Cena bez DPH:
990 Kč
LAŠK - varianta:
Nejprve je třeba zvolit parametr: LAŠK - varianta
LAŠK - webináře a termíny:
Nejprve je třeba zvolit parametr: LAŠK - webináře a termíny
Dostupnost:
Nejdříve zadejte parametry
Tuto kombinaci nelze koupit
Počet:
Ks
Výrobce:
ARBORISTICKÁ AKADEMIE
Informace o produktu

LAŠK - Léto s arboristikou  

Letošní rok je zvláštní v mnoha parametrech a pravděpodobně zůstane v naší paměti jako určité dělítko. Jednou z pozitivních tendencí je určité zpomalení překotného shonu a možná i snaha o lepší zacílení života řady lidí - a to i toho profesionálního. V rámci aktivit Arboristické akademie jsme se rozhodli ozvláštnit toto léto založením nové tradice oborového vzdělávání, které jsme nazvali LAŠK - Letní arboristická škola. Pod tímto názvem jsme před léty pořádali soustředění pro studenty arboristiky a protože je škoda, aby dobré nápady zanikaly, oprašujeme i tuto značku v novém formátu. O co se tedy jedná?

LAŠK je souborem webinářů, které budeme vysílat během prázdnin (červenec - srpen) v pravidelném týdenním schématu. Každý pátek od 10.7. bude možné sledovat jedno z nabízených témat. Bude zahrnovat témata ze základní oblasti arboristické kvalifikace (výsadba stromů, řez stromů), a to s reflexí nově vyvíjených Evropských arboristických standardů, témata z oblasti hodnocení stavu stromů a zpracování dendrologického průzkumu, ale i přednášky z oblastí periferních, byť oborově důležitých. Výjimkou bude termín 20.8., kdy bude navíc vložen čtvrteční termín.

Výhodou tohoto formátu vzdělávání je, že webináře můžete sledovat jak z klidu své pracovny, tak i z pláže v Thajsku či Chorvatsku. Pokud by účastníci LAŠKu měli problém věnovat vzdělávání některý konkrétní pátek, bude pro ně (s jistým zpožděním daným technologií zpracování) k dispozici zeditovaný záznam webináře pro pozdější přehrání. Přímá účast bude umožňovat účastnit se diskuse, záznam bude zase kratší, bez přestávek, obsahující pouze jádro přednášky. 

Celé schéma LAŠKu bude zakončené poslední prázdninový víkend volitelným setkáním účastníků na praktickém workshopu (nutno objednat zvlášť, není součástí webinářů), který umožní jednak intenzivnější (osobní) komunikaci a hlavně provedení řady praktických ukázek a demonstrací pod vedením zkušených instruktorů. Neoddělitelnou součástí tohoto setkání bude i společenský program s tématikou rozvíjející se specifické arboristické kultury. 

Na LAŠK je možné kompletní přihlášení jež zahrnuje přístup ke všem 8 workshopům (jak přímý, tak i ze záznamu s časovým omezením) a volitelnou účast na finálním setkání účastníků (nutno objednat zvlášť). V případě zájmu pouze o některá témata je možné se přihlásit i pouze na některý webinář, přičemž tento typ účasti opět daný webinář zpřístupní jak ve formátu přímé účasti, tak i ve tvaru časově omezeného přístupu k jeho záznamu.  

 

Organizace webinářů

Po objednání a zaplacení poplatku bude účastníkovi zaslán kód na přihlášení do aplikace Zoom - www.zoom.us.

Webináře budou mít zahájení vždy v konkrétní den v 9 hodin. Přihlášení bude možné od 8:30. Předpokládaný rozsah bude vždy do 16 hodin včetně přestávek.

Před spuštěním webináře je třeba provést jednoduchou registraci pod svým jménem.

Po skončení obdrží účastníci účastnický list emailem.

 

Organizace závěrečného víkendu

Místo konání: Kostelec nad Černými lesy - areál České zemědělské univerzity v Praze

Termín: 28. - 30.8. 2020

Ubytování: účastníci mají možnost ubytování v areálu Školního lesního podniku v Kostelci nad Černými lesy - areál zámku - ubytování není obsaženo v ceně víkendu - bližší informace budou doplněny

Náplň víkendu: dle počtu přihlášených účastníků (možnost přihlášení je do pátku 14.8. 2020)

Co je v ceně: přednášky, workshopy, učební materiály, občerstvení.

 

 

organizační garant - Ing. Jan Forejt

odborný garant - Ing. Jaroslav Kolařík, Ph.D.

 

pro bližší informace nás kontaktujte prosím na e-mailu: kancelar@arboristickaakademie.cz nebo forejt@arboristickaakademie.cz 

 

Diskuse (0)

V diskuzi není zatím žádný příspěvek, buďte první!

Nové téma

E-mail není v diskuzi zveřejněn
Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.
Hodnocení
Průměrné hodnocení 0/5
Hodnoceno 0x
  • 1 0x
  • 2 0x
  • 3 0x
  • 4 0x
  • 5 0x

Zatím nikdo nehodnotil, buďte první!

Vaše hodnocení zboží

1 - nejhorší, 5 - nejlepší